AUTOSTUDY

On-line katalog autoškol v České a Slovenské republice

WWW.AUTOSTUDY.CZ

O PROJEKTU

Autostudy je jedním z rozsáhlejších projektů v našem portfoliu. Jedná se o katalog autoškol v České republice s možností vyhledávání autoškoly podle místa působení a s možností přímého zápisu na kurz on-line. Cílem webu je zajistit přístup k důležitým informacím z oblasti řidičských průkazů a zjednodušit studentům výběr a zápis do kurzu v kvalitních autoškolách.

V katalogu samotném je možnost filtrace autoškol podle ceny, druhu řidičského oprávnění, nebo dalších nadstavbových služeb jako je například výuka v anglickém jazyce, nebo možnost autoškoly na splátky. Webový portál obsahuje administrační rozhraní pro každou autoškolu, kde si majitelé mohou vkládat nové fotografie, texty a celkově i upravit svůj profil. Student má možnost hodnocení autoškoly, vložení komentáře a zaslání dotazu instruktorovi. Součástí portálu je i blog s tématikou z automobilového průmyslu a dopravy. Zájemce o vrácení řidičského průkazu se může například zapsat ihned on-line k dopravnímu psychologovi. Zároveň s portálem byli spuštěny eTesty včetně mobilní aplikace. U tohoto projektu zajišťujeme kompletní on-line marketingovou kampaň.

Líbí se vám výsledek naší práce?
Rádi si s Vámi promluvíme o Vašem projektu!

Jsme moderní digitální agentura, vyvíjíme webové stránky a aplikace na zakázku. Take nabízíme širokou škálu nástrojů internetového marketingu